На вебінарі ви дізнаєтесь як не тільки лімітувати і обмежувати дітям доступ до екранів, а які складові і важливі елементи слід впровадити, щоб діти менше протестували і змогли домовитись про час перегляду.
Обговоримо безпеку в інтернеті і як вона пов’язана з іграми, та переглянемо відео обговорень про з 9 річних хлопцем можливість впровадження лімітів.
Освіта
У 2014 році завершила навчання у ЛНМУ ім. Данила Галицького за спеціальністю педіатрія. В подальшому завершила вторинну спеціалізацію за спеціальністю дитяча психіатрія у 2017 році.
З 2014 року розпочала навчання на різних навчальних проектах у методі когнітивно- поведінкової тарапії УІКПТ при Українському католицькому університеті.
Завершила навчальний проект у Швеції “превенції та протидії гендерно зумовленого насильства” у 2019 році.
Практика
Працює з дітьми, підлітками та дорослими у методі КПТ, схема - терапії, EMDR, емоційно- фокусованої терапії, DBT. Один із ключових напрямів роботи - це робота з підлітками та батьками та роботою із жертвами, що зазнали сексуального насильства.
З 2016 року практикую роботу як психотерапевт і з часом розширювала практику і навчання у інших методах, що базуються на фективних і доказових засадах у багатьох протоколах та рекомендацій міжнародних спільнот.
Член української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, ЕМДР - України та Емоційно- фокусованої терапії.
Відео запис вебінару
Вебінар “Діти та гаджети”
Відео запис вебінару
Вебінар про дітей та гаджети. Як регулювати та оберігати.
Що робити з дитячою тривожністю. Як допомогти дитині з тривогою?
Як можна краще розуміти поведінку дітей і яку функцію вона може виконувати.
Як допомогти дитині та собі зі злістю? Техніки та методи заспокоєння.